کار ارزشمند ساخت مدرسه در کوهمره توسط مهندس مسعود کنعانی وند

مهندس کنعانی
مهندس کنعانی

دانش آموز دیروز مدارس  کوهمره سرخی استان فارس است امروز در زادگاه خود درحال احداث یک آموزشگاه برای دانش آموزان است .

مسعود کنعانی وند خیر مدرسه سازی است که پس از فراغت از تحصیل و اشتغال در شیراز هم اکنون در روستای جمالی منطقه کوهمره سرخی در حال احداث یک باب آموزشگاه برای دانش آموزان است.

این خیر مدرسه ساز خودش اجرای این پروژه را برعهده گرفته است.

مهندس کنعانی گفت: این آموزشگاه از جمله آموزشگاه‌های مجهزی است که در آن پیش بینی بسیاری از زیرساخت‌ها که حتی در برخی مدارس شهری نیز وجود ندارد شده است.

کنعانی وند افزود: سیستم‌های مجهز سرمایشی و گرمایشی همچنین پیش بینی و تهیه زیرساخت‌های استفاده از فناوری‌های نوین آموزشی و هوشمند سازی از جمله این موارد است که میتوان به  آن اشاره کرد.

کنعانی وند گفت: ساخت این آموزشگاه از مهرماه امسال آغاز شده و به یاری خداوند تا پایان اسفند ماه یعنی ظرف مدت ۶ ماه به بهره برداری خواهد رسید.

این خیر کوهمره ای  هدف از این اقدام خود را تعهدی دانست که برعهده اش گذاشته شده است و آن خدمت به مردم و دانش آموزان محرومی است که در میان آنها زندگی و تحصیل کرده است.

ساخت مدرسه کنانی وند
ساخت مدرسه توسط مهندس مسعود کنانی وند
رئیس آموزش و پرورش عشایری استان فارس در بازدید از این پروژه ضمن تحسین اقدام ارزشمند این خیرمدرسه ساز گفت: این دبستان عشایری که در محل سابق دبستان شجاعت روستای جمالی منطقه کوهمره سرخی در حال احداث است در زمینی به مساحت یک هزار متر زمین وبا زیربنایی بالغ بر ۳۵۰ متر مربع در حال احداث است.‌

بهنام حیدری گفت: این آموزشگاه دارای سه کلاس درس، دفتر مدیریت، نمازخانه، آزمایشگاه، سرویس‌های بهداشتی و یک باب سرایداری مجهز است.

رئیس آموزش و پرورش عشایری استان فارس گفت: دبستان شجاعت روستای جمالی منطقه کوهمره سرخی در حال حاضر ۳۱ دانش آموز در پایه‌های اول تا ششم ابتدایی دارد

یادآور می‌شود: در این بازدید که سعید مهبودی و حمیدرضا شعبانی رؤسای ادارات ارزیابی عملکرد و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس نیر حضور داشتند از اقدام مهندس کنعانی وند، خیر مدرسه ساز با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

شایان ذکر است که مهندس مسعود کنعانی وند علاوه بر ساخت این مدرسه
در ساخت پل و ساخت ساختمان و اهدا آمبولانس  اورژانس خدمات پژشکی کوهمره سرخی مشارکت ۱۰۰ درصدی داشتند .

۱ ۱ رای
امتیازدهی روی ستاره های زیر کلیک کنید
آواتار از  محسن جبارزاده
آرامشم حاصل تلاشم - انرژی مثبت دوستان و خانواده است هر جا قدمی بر میدارم تغییری مثبت را شروع میکنم . تا هستم مفید خواهم بود . روانشناسی را بهترین رشته دنیا میدونم
15
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x