ایده رحیم خورشیدی به رشته استاندارد دانشگاهی تبدیل شد

ایده رحیم خورشیدی به رشته استاندارد دانشگاهی تبدیل شد
ایده رحیم خورشیدی به رشته استاندارد دانشگاهی تبدیل شد

سرسختی و تلاش ۴ ساله مهندس خلاق کوهمره در  تبدیل یک ایده به رشته استاندارد

مهندس رحیم خورشیدی علی کردی متولد روستای شیب جدول بخش سیاخ دارنگون است

و در سال ۱۳۹۸ و پس از پایان تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ،ایده ای با نام خودآفرینی که ترکیب دو واژه خودشناسی و ارزش آفرینی بود در راستا استعداد یابی ،توسعه فردی ، افزایش  بهره وری نیروی انسانی و کارآفرینی را پیشنهاد و شروع به تولید محتوا و سخنرانی در این خصوص نمود.

  پس از برگزاری تعداد زیادی وبینار و سمینارهای مختلف و موفق  در مراکز آموزشی ،سازمان ها و….. با شروع همکاری با سازمان فنی و حرفه ای استان فارس جهت تبدیل خودآفرینی به یک استاندارد.

اکنون بعد از ۴سال در ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ موفق به ثبت آن به صورت یک رشته شد که آموزشگاههای آزاد سراسر کشور می توانند با آموزش این استاندارد و صدور مدرک بین المللی بپردازند .

مهندس خورشیدی معتقد است:

امروزه افراد حتی با تحصیلات بالا کمترین شناخت را از خود و توانمندی هایشان دارند و نیاز است تا علاوه بر گرفتن مشاوره از کارشناسان و روانشناسان ،با آموختن مهارت های مورد نیاز در سه برهه حساس زندگی یعنی انتخاب رشته ،شغل و ازدواج با شناخت علاقه های خود و متناسب با بازار کار تصمیمات آگاهانه تری بگیرند و در نهایت این موضوع باعث افزایش رضایتمندی  در زندگی فردی و بهره وری در کسب وکار می شود.

 ویژگی برجسته این استاندارد که در مرحله تحقیقاتی قرار دارد این است که با روش های نوآورانه و مبتکرانه و با استفاده از تجهیزات نوین و  بهره گیری از هوش مصنوعی ویژگی های خاص هر فرد شناسایی می شود بنابراین انتخاب های هر فرد در زمینه رشته تحصیلی و… از دقت بسیار بیشتری برخوردار خواهد بود.

 

جلسه شورا و بخشداری و فعالین و دهیاری های بخش سیاخ دارنگون و شوراب با حضور نماینده مجلس

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی روی ستاره های زیر کلیک کنید
آواتار از  محسن جبارزاده
آرامشم حاصل تلاشم - انرژی مثبت دوستان و خانواده است هر جا قدمی بر میدارم تغییری مثبت را شروع میکنم . تا هستم مفید خواهم بود . روانشناسی را بهترین رشته دنیا میدونم
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x